Co tahle nová verze nabízí?

☠️

DUNGEONY

Pro větší zábavu a pro hráče co rádi "grindí", je zde (zatím) 7 dungeonů. Již od prvního připojení můžete vstoupit do Scarlett dungeonu! Na postup do dalších potřebujete vyšší Dugeon LvL, který zvýšíte zabíjením mobů v dungeonech, ze kterých získáte Dungeon XP. Dungeony vás odmění úlomkama klíčů, penězi a papyrusy, které můžete vyměnit za speciální enchant knížky. V dalších aktualizacích bude přidáno více dungeonů a hlavně budou přidány místnosti s bossama, takže se máte na co těšit!

:chest:

SKLADIŠTĚ

Kopu, kopu a materiál nikde, kde je? Buď v pohodě, materiál, který vykopeš se ti ukládá do speciálního skladiště -> /skladistě nebo /sk. Toto skladiště je plně nastavitelné -> můžeš si nastavit, jaký blok se ti zde bude ukládat a jestli skladiště chceš mít zapnuté nebo vypnuté. Pro výběr materiálu napiš /sk a najeď na blok, který chceš vytáhnout. Pod blokem se ti zobrazí popis kolik a jakýma tlačítkama můžeš materiál vyndat!

:jumpingblock:

VLASTNÍ SURVIVAL TERÉN

Když se nacházíte na spawnu, stačí dát /rt a budete teleportování do survival světa, který má vlastní terén! Obsahuje nové biomy, struktury, vesnice, pyramidy, jeskyně a obecně více věcí, které na vanilla světě neuvidíte!

⛏️

SPECIÁLNÍ MINING

Nudí tě běžné kopání? Proto zde máme speciální mining (/mine menu), který přidává kopání nové funkce jako je vlastní měna Zeta, runy, artefakty, fosílie, rafinérie, fluxy, gemy. To není vše! Všechno je zakomponováno do levelovacího systému a stromu dovedností, kde si můžeš vylepšit svůj krumpáč a upgradovat jeho schopnosti! Také v kopání můžeš najít runový prach, jenž vyvolává Runové Bosse, které ti dávají Singularitu, jenž můžeš také použít na vylepšení schopností!

🎣

SPECIÁLNÍ RYBAŘENÍ

Kdo rád rybaří, určitě ho nemine speciální rybaření! Přidává mnoho nových ryb, od bronzových, stříbrných až po mystické! Najdeš zde i prodej ryb, vážení, rybářské podběráky, doručování, kuchací stanici, rybářské skilly, vylepšení, návnady a totemy! -> (/fish menu)

:DiamondFancy:

KOPACÍ BLOKY  

Příkazem /bloky se teleportujete na skupinu bloků, které vám dají odměnu dle toho, kolikrát jste ho vykopali. Kopací bloky se rozdělené na bloky zdarma (kde nepotřebujete permisi) a na prémiové bloky, kde permisi zakoupíte v /premium. Bloky tě odmění mincemi, rubíny až po speciální vybavené, krystaly a mnoho dalšího!

🛒

PREMIUM A HLASOVACÍ OBCHOD

Starý způsob odměňování hráčů za hlasování jsme předělali a nyní za každý hlas dostanete 50 hlasovacích bodů a 100 mincí (/hlas)! Také za každý 30. hlas dostanete rubínový los. Hlasovací body nelze přeposílat a slouží pouze k zakoupení věcí v hlasovacím obchodě, který najdete v /shop. Nabízí pety, klíče, nástroje, pomocné a užitečné věci! Server má také vlastní speciální měnu - RUBÍNY. Je zde mnoho způsobů jak je získat a jdou posílat mezi hráčema. Rubíny využijete v prémiovém obchodě - /premium, kde naleznete klíče, battlepassy, dungeon xp boostery, perky a speciální nabídky!