Denní odměna

Automatická odměna, kterou dostanete při prvním připojení na server v daný den. Odměna obsahuje 10 krystalů + 10000 mincí

Vylepšení /warp tezba

Abychom namotivovali hráče využívat těžbu na /warp tezba, je nově přidaný bonus. Při vykopání oréčka dostanete +1 garantovaný daný materiál navíc!

Nový /warp azar

Zda najdete speciální blok, na který když kliknete pravým tlačítkem, dostanete 1 smaragd. Smaragd lze vyzvednout 1x za den. Smaragdy lze následně vyměnit u dvou nových obchodníků - Azar a Elof. Nabízí řadu úkolů a speciálních itemů. U Azara najdete úkol, za který dostanete nový Ather Klíč nebo úkol, za který dostanete zpětně navrácený Paklíč.

A co nabízí za recepty? Momentálně zde najdete recept na nejlepší krumpáč, sekeru co vykope celý strom (známo pod pluginem TreeCapitator) a na Paklíč!

Nová Aether trhula

Na /truhly přibyla nová truhla, která obsahuje nejen nové speciální itemy, ale i také Svatý Ingot. Svatý ingot lze následně využít ve speciálních receptech na /warp azar! A jak už bylo řečeno u obchodníka Azara, klíč k této truhle lze dostat ZADARMO

Aether klíč je také dostupný v našem webovém obchodu! Jsme vděční za každou podporu serveru.

Co pro vás připravujeme nadále?

Vymysleli jsme nové samotřídící teleportační hoppery. Tyto hoppery budou k sobě teleportovat jenom určitý materiál! Odlehčí to nejen celkový výkon serveru, ale i hráčům práci se stavbou automatických třídiček!